3 latek wypadł z okna! Rodzice byli pijani!

Nietrzeźwi rodzice opiekowali się trójką nieletnich dzieci. Ojciec miał ponad promil, a matka prawie 1,5 promila alkoholu. Sprawa wyszła na jaw, kiedy 3 letnie dziecko wypadło z okna…

Około godz. 20:20 na numer alarmowy zadzwoniła kobieta informując, że przez okno usytuowanego na I piętrze mieszkania wypadło małe dziecko. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Do zdarzenia doszło na jednej z lubelskich ulic.

Mundurowi potwierdzili zgłoszenie, a załoga karetki pogotowia zabrała 3-letniego chłopca do szpitala. Jak się okazał w mieszkaniu poza 3-latkiem, który wypadł przez okno była jeszcze dwójka dzieci w wieku 6 i 11-lat pod „opieką” nietrzeźwych rodziców. Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie 33-letniego ojca był ponad promil, a u matki miała prawie 1,5 promila alkoholu.

Z jej relacji wynikało, że na chwilę wyszła z domu na papierosa, a ojciec spał po pracy. Wtedy wówczas 3-latek sam wszedł na parapet i otworzył uchylone okno. Dzieci trafiły pod opiekę trzeźwego członka rodziny.

Jak się później okazało na szczęście 3-latkowi nic poważnego się nie stało. Upadło na miękkie podłoże.

Czytaj więcej: OKRADLI STARSZYCH LUDZI NA KWOTĘ 250 TYSIĘCY. PÓJDĄ SIEDZIEĆ

Mundurowi ustalają dokładny przebieg oraz okoliczności zdarzenia. Pijanym rodzicom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Lubelska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *