BARBER GIRL – idealny zakład fryzjerski

Jak wyobrażasz sobie idealną wizytę u fryzjera? Że Cię wysłucha, doradzi, zaproponuje idealną fryzurę pasującą do Ciebie, a to wszystko w luźnej niekrepującej atmosferze? Tak właśnie jest u BARBER GIRL!

Salon Barber Girl

Salon Barber Girl mieści się w centrum Lublina na Placu Wolności.
Już od samego progu widać, że jest to miejsce stworzone dla mężczyzn i tylko mężczyzn. Z głośników dobiega rockowa muzyka…a samo wnętrze naprawdę robi wrażenie. Salon jest utrzymany w surowym klimacie, gdzie we wnętrzach dominuje czerwona cegła. Nie jest to przysłowiowe miejsce „ą” „ę”…i przez to jest tak chętnie odwiedzane. To, co charakteryzuje salon to luźna atmosfera, prostota i kameralność. W salonie Barber Girl można wykonać strzyżenie i odsiwianie włosów oraz trymowanie i konturowanie zarostu. Barber Girl dba także o brać studencką, która w każdy czwartek zatrzymuje w kieszeni aż 10,00 złotych.

Czym salon Barber Girl wyróżnia się na tle innych?

Luźną, niekrępującą atmosferą, w której każdy czuje się swobodnie, a fryzjerka jest psychologiem- jak mówią o niej klienci i stylistką, która każdego bardzo chętnie wysłucha oraz doradzi w doborze odpowiedniej fryzury.

A co mówią klienci o salonie?

Kamil: Świetna, miła i profesjonalna obsługa, jeśli jest się niezdecydowanym co do fryzury to oczywiście dostanie się co najmniej kilka propozycji, każdy znajdzie tu swój styl, polecam bardzo mocno! odwiedzę jeszcze nie raz!

Krzysztof: Najlepszy salon w Lublinie – polecam gorąco. Miło i profesjonalnie.

Łukasz: Świetny klimat w salonie, miła atmosfera, a obsługa na najwyższym poziomie. Iwona strzyże włosy wkładając w to serce – gorąco polecam.

Kim jest fryzjerka i właścicielka, która stworzyła to wyjątkowe miejsce dla mężczyzn?

Jak sama o sobie mówi jest prostą dziewczyną z małej wsi, która zaczynała od „zamiatania” podłóg i małymi krokami zrealizowała swój cel i otworzyła własny salon BARBER GIRL, który opisuje jako salon z duszą.
Pani Iwona to w opinii swoich klientów fryzjerka i psycholog, bo jak sama mówi bardzo lubi słuchać ludzi, a oni lubią zrzucić z siebie ciężar, ponieważ wiedzą, że zostaną wysłuchani. Cały czas się szkoli, by podnosić swoje kwalifikacje i podążać za najnowszymi trikami i trendami we fryzjerstwie.

Barber Girl

ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 11/B010(plac wolności, brama KOJOTA)

Czynne od wtorku do piątku od 10 do 18 Sobota 9-14.

Rezerwacje telefoniczne pod numerem 731904497

Odwiedź nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *