BYŁY MINISTER ZATRZYMANY A Z NIM DOWÓDCA GROM!

Były minister transportu Sławomir N. oraz były dowódca Jednostki Wojskowej „GROM” Dariusz Z. zostali dziś zatrzymani przez CBA. Postawiono im zarzuty korupcji!

Prokuratura poinformowała, że zatrzymanie N. to efekt międzynarodowego śledztwa prowadzonego przez wspólny zespół prokuratorów z Polski i Ukrainy a także funkcjonariuszy CBA oraz ukraińskiej służby antykorupcyjnej NABU.

-Zespół ten powstał z uwagi na transgraniczny charakter działalności zorganizowanej grupy przestępczej – zaznacza Chyr. Dodaje, że oprócz Sławomira N. zostały zatrzymane jeszcze dwie osoby.

Jak podaje CBA, zatrzymani to Dariusz Z., b. dowódca JW „GROM” i gdański biznesmen Jacek P.

Prokuratura poinformował, że były minister transportu Sławomir N. został zatrzymany w związku z podejrzeniem korupcji, kierowania zorganizowaną grupą przestępczą i prania brudnych pieniędzy.

Czytaj więcej: Justyna Żyła do męża: „Jeb*** kurwi**** szmaciarzu”

-Cały materiał dowodowy jest związany z wykonywaniem funkcji publicznej na Ukrainie przez Sławomira N. Sprawa musiała być rozwiązana międzynarodowo zarówno przez polskie CBA, jak i ukraińskie NABU – poinformował Stanisław Żaryn w rozmowie z TVN24.

Źródło: Onet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *