Były rzecznik PiS twierdzi, że „Trzaskowski uratował Platformę Obywatelską”!

Jestem przekonany, że dziś żaden inny polityk obozu władzy nie wygrałby wyborów tak jak prezydent Duda – mówił w „Jeden na jeden” w TVN24 były rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Marcin Mastalerek.

– Natomiast uważam też, że Rafał Trzaskowski spełnił swoją rolę powierzoną mu przez Platformę Obywatelską, to znaczy uratował PO – dodał.

– To była chyba najdłuższa kampania w historii III RP. Myślę, że można ją podzielić na wiele doktoratów, a może i powstanie o niej wiele habilitacji – mówił.

Pytany o ocenę kampanii Andrzeja Dudy, odparł, że „była lepsza niż wszystkich innych kontrkandydatów i była odpowiednia jak na ten trudny czas po pandemii”. Jednocześnie dodał, że gdyby miał na nią wpływ to „pewnie wiele rzeczy zrobiłby inaczej”. 

– Prawdziwym zwycięzcą jest prezydent Andrzej Duda. Jestem przekonany, że dziś żaden inny polityk obozu władzy nie wygrałby wyborów z takim wynikiem jak prezydent Duda – mówił dalej Mastalerek.

– Natomiast uważam też, że Rafał Trzaskowski spełnił swoją rolę powierzoną mu przez Platformę Obywatelską, to znaczy uratował Platformę Obywatelską. To jest dziś najsilniejszy kandydat Platformy. Zmierzyło się dwóch najsilniejszych wizerunkowo kandydatów. Wynik jest oczywisty i rozstrzygnięty – kontynuował.

Odniósł się także do słów Andrzeja Dudy wypowiedzianych w czasie wieczoru wyborczego 12 lipca.

Czytaj również: Wzrost płacy minimalnej i stawki godzinowej!

– Dziękuję mojemu przyjacielowi Marcinowi Mastalerkowi, który nie jest już czynnym politykiem, ale dla ojczyzny ratowania przyszedł i pomógł w naszej codziennej pracy sztabowej, patrząc na strategię, przygotowując z nami kolejne działania – mówił wówczas prezydent.

Źródło: msn.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *