Czy koronawirus to przykrywka do wszczepienia wszystkim chipów? Teoria mistrza tenisa

Były rosyjski tenisista, Marat Safin, uważa pandemię za przygotowanie ludzkości do wszczepienia chipów. Były mistrz jest znany z tego, że bez lęku wygłasza publicznie kontrowersyjne teorie.

„Koronawirus? Myślę, że to przygotowanie ludzkości do czipizacji (…) W 2015 roku Bill Gates powiedział, że będziemy mieli pandemię, a kolejna wojna będzie wirusowa, nie nuklearna. Potem przedstawiono symulację tego na forum ekonomicznym w Davos. Gates nie jest wizjonerem. On po prostu wiedział”- powiedział Safin.

„Uważam, że z koronawirusem nie jest tak, jak to jest nam przedstawiane, ale ludzie w to wszystko wierzą, w te straszne historie z telewizji. Niektórzy wierzą, że cywilizacja się skończy, ale ja w to nie wierzę. Po prostu zbliżamy się do czipów”- dodał jeszcze.

Czytaj także: Szczepionka na koronawirusa, od czwartku testy na ludziach

Safin nie jest pierwszą osobą, która sugeruje tzw. „drugie dno” pandemii koronawirusa. Obecna sytuacja sprzyja szerzeniu się teorii spiskowych. Safin uważa, że spiskiem kierują najpotężniejsi ludzie świata i że niedługo wszyscy się o tym przekonamy.

Źródło: tvn24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *