Dachowanie w okolicach Kraśnika! Są poszkodowani

Dzisiaj rano samochód dostawczy dachował w przydrożnym rowie. Dwie osoby trafiły do szpitala z obrażeniami. Policjanci ustalają przyczyny zdarzenia. Na drodze ze względu na duży ruch pojazdów powstały utrudnienia.

Policjanci z Kraśnika ustalają okoliczności i przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło w Wilkołazie na drodze krajowej nr 19. Dzisiaj tuż po godzinie 6:00 rano jadący w kierunku Lublina dostawczy samochód zjechał na lewą stronę jezdni do przydrożnego rowu i uderzył w przepust. Rozbity pojazd zatrzymał się w po kilkunastu metrach w rowie poza jezdnią. Na pobocze spadł przewożony ładunek

W kabinie samochodu poza 22-letnim kierowcą znajdowało się jeszcze dwóch pasażerów. Na miejscu interweniowały służby ratownicze. Kierowca i jeden z pasażerów trafili do szpitala w Kraśniku z obrażeniami ciała. Na szczęście obrażenia obu mężczyzn nie zagrażają ich życiu.

Czytaj więcej: Tragedia na drodze w Lubartowie

Pomimo, iż rozbity pojazd oraz ładunek pozostają poza drogą trwające działania służb ratowniczych w miejscu zdarzenia utrudniły ruch na zatłoczonej w godzinach szczytowych krajowej 19.

Źródło: Lubelska Policja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *