Duda w Krakowie „PO-PSL byli gorsi niż koronawirus”!

– Przez całe pięć lat działałem dla państwa; wszystko, co robiłem, robiłem po to, by moim rodakom żyło się lepiej – mówił podczas konwencji wyborczej na rynku w Krakowie.

Na wiecu w Krakowie obecni byli zarówno zwolennicy obecnego prezydenta, ale i przeciwnicy, którzy w trakcie jego przemówienia krzyczeli m. in. „Dyktatura”. W dłoniach trzymali transparenty wyrażające krytykę ostatnich słów Dudy o LGBT.

– Ja działałem przez całe pięć lat dla państwa, dla ludzi. Wszystko, co robiłem, robiłem po to, by moim rodakom żyło się lepiej – mówił Duda.

– Chcę tę politykę kontynuować, chcę, żeby polska rodzina miała zapewnione bezpieczeństwo – dodał.

– Dopadła nas epidemia koronawirusa, gospodarka znalazła się w zagrożeniu. Nie zastanawialiśmy się, wprowadziliśmy programy tarczy antykryzysowej. Miliard złotych dziennie wypłacany jest polskim przedsiębiorcom po to, by ratowali miejsca pracy – mówił.

Prezydent odniósł się przy tym do rządów poprzedników. – Spójrzcie państwo na karty historii. Popatrzcie państwo, że w 2015 roku, kiedy przejmowaliśmy władzę od koalicji PO-PSL, bezrobocie wynosiło ponad 9 procent. W najgorszym momencie pandemii koronawirusa bezrobocie wzrosło do 6 procent, czyli było niższe niż wtedy, kiedy oni rządzili. Byli gorszym wirusem niż, proszę państwa, koronawirus – powiedział prezydent Andrzej Duda.

Czytaj również: Homoseksualny fryzjer Andrzeja Dudy pobity!

– Dla polskiej gospodarki byli gorsi niż koronawirus – powtórzył prezydent, przekonując, że obecne rządy, dzięki „mądrej polityce” osłaniają miliony miejsc pracy.

Źródło: onet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *