Dziennikarz TVP wyrzucił ze studia posła Konfederacji!

W programie „Minęła 20” na antenie TVP Info doszło do niecodziennej sytuacji. Prowadzący program Adrian Klarenbach wyłączył obraz Grzegorza Brauna. Wiemy, o co chodziło!

Grzegorz Braun – kojarzony z „antycovidowymi” poglądami, którym stanowczo przeciwstawia się rząd przy wsparciu epidemiologów – brał udział w formie zdalnej w programie „Minęła 20” na antenie TVP Info. Poseł Konfederacji trzymał w ręku książkę „Fałszywa pandemia”, prezentując ją cały czas przed kamerą swojego laptopa i łamiąc tym samym zasady programu.

Ten – pomimo próśb – nie reagował. – Ostatni raz pana proszę, aby odłożył pan książkę, bo to jest program publicystyczny, a nie program śniadaniowy ani kawka wieczorna. Nie lokujemy produktów w tym programie. (…) Za takie rzeczy się generalnie płaci. Uprzedzam, że jeśli pan nie posłucha mojej prośby, to zostanie nam tylko fonia, a obrazek w pamięci widzów – mówił do polityka Konfederacji Klarenbach.

Braun wciąż nie reagował na prośby prowadzącego. Nie zgadzał się na tematy poruszane w programie. W pewnym momencie dziennikarz poprosił realizatorów o zdjęcie obrazu z Braunem.

Czytaj więcej: „Kto umrze, to trudno” – Morawiecki tłumaczy się ze swoich słów

Dziennikarz TVP Info wytłumaczył widzom, co zaszło na antenie. – Pan poseł Grzegorz Braun nie skorzystał z możliwości pozostania razem z nami. Prosiłem kilkakrotnie, aby zaprzestał lokowania produktu, czyli książki – mówił Klarenbach.

Źródło: WP Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *