Dziś spotkanie Dudy i Trzaskowskiego!

Rafał Trzaskowski na antenie TVN24 zapowiedział, czego oczekuje po rozmowie z prezydentem Andrzejem Dudą. Spotkanie polityków rozpocznie się dzisiaj w Pałacu Prezydenckim o godz. 9:30.

– Liczę na merytoryczną rozmowę, dlatego że (jest – red.) sporo tematów. Wszyscy wiemy, że te wybory prezydenckie nie były równe i trzeba jasno i szczerze o tym porozmawiać i zadbać o to, żeby kolejne wybory w Polsce były jak najbardziej demokratyczne, dlatego że słyszymy z ław PiS-u bardzo różne złe pomysły o jakimś nowym korpusie urzędniczym, który miałby organizować kolejne wybory – powiedział Rafał Trzaskowski na antenie TVN24. Prezydent Warszawy opowiedział również o swoich oczekiwaniach.

– Mam nadzieję, że uzyskam od pana prezydenta jasne zapewnienie, że następne wybory będą dużo bardziej demokratyczne, dużo bardziej równe, a nie że będzie dokładnie na odwrót – dodał. Słowa Rafała Trzaskowskiego cytuje 300polityka.pl.

Andrzej Duda zaprosił Rafała Trzaskowskiego do Pałacu Prezydenckiego w wieczór wyborczy po drugiej turze wyborów prezydenckich.

– Zapraszam do Pałacu Prezydenckiego Rafała Trzaskowskiego wraz z małżonką dziś na 23:00, abyśmy podali sobie rękę i zakończyli spór – powiedział wówczas prezydent.

Czytaj również: Kolejna reklamówka z pieniędzmi wyrzucona przez balkon!

Prezydent Warszawy na zaproszenie odpowiedział na Twitterze. „Nasze wspólne spotkanie to dobry pomysł, Panie prezydencie Andrzeju Duda. Dziękuję. Najodpowiedniejszym momentem wydaje się czas zaraz po ogłoszeniu wyników wyborów przez PKW” – napisał wtedy polityk Platformy Obywatelskiej.

Źródło: msn.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *