EKSCYTUJĄCY MECZ O AWANS MOTORU!!!

Motor Lublin stoczył dziś zacięty bój o awans do play-off. Czy odniósł sukces?

Rywalizacja o fazę play off jest niesamowicie zawzięta. Aby Motor awansował, oprócz zwycięstwa za 3, musiał liczyć na to, że potknie ię Eltrox Włókniarz Częstochowa lub Sparta. Przez większą część sezonu Motor prezentował się wybornie, ale niestety w ostatnich spotkaniach mocno obniżył loty i przez to musiał drżeć o awans do samego końca.

MOTOR LUBLIN – RM SOLAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA – w takich składach pojechały oba zespołu

[MOTOR:] 9. Jakub Jamróg, 10. Grigorij Łaguta, 11. Matej Zagar, 12. Jarosław Hampel, 13. Mikkel Michelsen, 14. Wiktor Lampart, 15. Wiktor Trofimow, 16. -. [Menedżer:] Ziółkowski.

[FALUBAZ:] 1. Antonio Lindbaeck, 2. Martin Vaculik, 3. Michael Jepsen Jensen, 4. Piotr Protasiewicz, 5. Patryk Dudek, 6. Norbert Krakowiak, 7. Mateusz Tonder, 8. -. [Trener:] Żyto

Mecz zakończył się wynikiem 52 do 38 dla gospodarzy, jednak nie wystarczyło to do awansu. Przed ostatnim biegiem w dwumeczu był remis. Walkę o punkt bonusowy Motor przegrał o włos! Bohaterem Falubazu został Patryk Dudek!

Czytaj więcej: Wielkie otwarcie Xtreme Fitness Gyms – już jutro! Darmowe wejściówki!

-Uważam, że Motor powinien zatrzymać punkt bonusowy w Lublinie. Mikkel Michelsen mógł w 15. biegu przytrzymać pierwszą pozycję, jednak z niewiadomego dla mnie powodu tego nie zrobił – mówi fanka zespołu z Lublina, Paulina Ziemiańska. – Jestem zaskoczona, ponieważ Lublin pokazał serducho do walki, jednak to nie wystarczyło na play-offy. Mimo wszystko jestem dumna z drużyny i tego, co osiągnęli. – dodaje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *