ELŻBIETA ZAPENDOWSKA TRACI WZROK

Elżbieta Zapendowska to polska ceniona ekspertka od emisji głosu. Mimo że specjalistka w dziedzinie śpiewu często mówiła o swoim słabym wzroku, nikt nie podejrzewał, że problem jest tak poważny. Kobieta traci wzrok.

Elżbieta Zapendowska jest polskim krytykiem muzycznym i cenioną specjalistka od emisji głosu. Z jej pomocy korzystali między innymi Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Kasia Kowalska czy Łukasz Zagrobelny. Szerszej publiczności dała się poznać za sprawą muzycznych programów emitowanych na stacji Polsat. Kobieta była jurorką w takich produkcjach jak „Idol”, „Jak oni śpiewają” oraz „Must Be the Music. Tylko muzyka”. Ekspertkabardzo często żartobliwie podkreślała, że ma słaby wzrok, jednak jej słuchu nie da się oszukać. Teraz jednak okazuje się, że problem kobiety jest coraz bardziej poważny…

Jak się okazuje, Elżbieta Zapendowska ma coraz większe problemy z oczami. Kobieta w rozmowie z tabloidem „Fakt” przyznała, że traci wzrok. Jurorka muzycznych programów nie widzi już na jedno oko, drugie coraz bardziej niedomaga…

„Jedno oko mam już w ogóle nieczynne, a z drugim też nie jest najlepiej. Jednak mówię, że jeszcze chłopa od baby odróżnię, więc jako tako sobie radzę w tym codziennym życiu” – żartuje ponuro Zapendowska. „Zdaję sobie sprawę, że już lepiej nie będzie, a tylko gorzej, dlatego trzeba to pokochać i tyle. I nie można liczyć na to, że zdarzy się cud, że będzie olśnienie i będę miała sokoli wzrok. Nie będę” – przyznaje w rozmowie z „Faktem”.

Zapendowska stwierdza także, że udział w jakimkolwiek programie muzycznym byłby już teraz bardzo ciężki. 73-latka stara się jednak pogodzić z obecną sytuacją.

Czytaj więcej: WYSADZĄ POLSKI MOST, A MY ZA TO ZAPŁACIMY

„Ja już mam swój wiek, mam ślepotę zaawansowaną, więc nie byłoby mi tak łatwo w czymś takim uczestniczyć, nawet gdybym dostała taką propozycję. Wiek robi swoje i trzeba adekwatnie do swojego wieku liczyć swoje zamiary i swoje życie układać” – konkluduje.

Źródło: https://film.interia.pl/ oraz fakt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *