Gates zabiera głos na temat teorii spiskowych!

W internecie od początku pandemii koronawirusa udostępniane są fałszywe zdjęcia i raporty, atakujące Billa Gatesa jako pomysłodawcę i spekulanta pandemii. Założyciel Microsoftu w końcu skomentował te oskarżenia.

Założyciel Microsoftu, Bill Gates, zaprzeczył obiegowym zarzutom wyznawców teorii spiskowych. Odniósł się do oskarżeń m.in. za wybuch koronawirusa i że tylko chce się na nim wzbogacić.

Gates powiedział w czwartek (23.07.2020) w amerykańskiej telewizji CNN: „Istnieje fatalne powiązanie pandemii i sieci internetowych oraz ludzi szukających prostego wyjaśnienia”.

Ma on jednak nadzieję, że w końcu prawda zwycięży.

Film, w którym miliarder jest oskarżony o chęć „wyeliminowania 15 procent populacji” poprzez szczepienia i mikrochipy oglądany miliony razy na YouTube.

„Nasza fundacja dała więcej pieniędzy na zakup szczepionki, by ratować życie niż jakakolwiek inna organizacja” – powiedział Gates, odnosząc się do fundacji, którą założył wraz z żoną.

Jego przeciwnicy powiedzieli, że fundacja chce „zarabiać pieniądze i zabijać ludzi” za pomocą szczepień. Ale to po prostu „przeinaczanie rzeczywistości”. Chodzi o „ratowanie życia” – podkreślił założyciel Microsoftu i wykazał się jednocześnie optymizmem dodając: „Głęboko wierzę w to, że w końcu zawsze wygrywa prawda”.

Jednocześnie ma nadzieję, że działania podjęte przeciwko niemu nie doprowadziły do powszechnego sceptycyzmu wobec szczepionki wśród ludzi.

Czytaj również: Uzbrojeni żołnierze na plaży!

Krążą pogłoski, że Gates złożył wniosek o „patent na koronaawirusa”, z którego teraz czerpie korzyści. W rzeczywistości patent pod nazwą koronawirus został złożony w instytucie wspieranym przez fundację Gates Foundations. Chodzi jednak o zwierzęcy patogen z dużej grupy wirusów koronowych, a nie o obecny wirus Sars-CoV-2.

Źródło: msn.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *