Górniak vs Szumowski! Edyta chce spotkania!

Edyta Górniak wyraziła sprzeciw wobec obowiązkowych szczepień. Do jej słów odniósł się sam Minister Zdrowia.

„Ja nie zastanawiam się, jak jest zbudowany silnik samolotu, jak do niego wsiadam” – powiedział Łukasz Szumowski. Jednocześnie wyraził chęć spotkania z gwiazdą.

„Jestem bardzo szczęśliwa, iż opinia moja dotycząca przymusowych szczepień Polaków zwróciła Pana uwagę. Odbieram to jako namiastkę troski o ludzi żyjących w naszym pięknym kraju. Porównanie szczepień do lotów samolotem jakkolwiek mocno abstrakcyjne… zrzucę na kark Pana stresu z powodu publicznego wystąpienia. Niezależnie, nie musi Pan w żadnym stopniu rozumieć, jak zbudowany jest samolot, wsiadając do niego. Jednak nikt do tego Pana nie zmusza” – odpowiedziała Ministrowi Zdrowia za pośrednictwem Facebooka.

Chętnie więc spotkam się, jak Pan sugeruje „twarzą w twarz”, aby przekonał mnie Pan do swojej wiedzy w zakresie przymusowych szczepień. Proponuję jednak nie robić tego w miejscu publicznym, gdyż ryzykowałby Pan tytułami „Nowa miłość Edyty Górniak”… Spotkajmy się w miejscu bardziej publicznym, czyli przed kamerami, na oczach całego kraju. Może jednak zmieni Pan zdanie, skoro zmienił Pan już raz choćby w temacie noszenia maseczek… – dodała Edyta Górniak.

Zobacz również: WOŚP również oszukany przez Chiny!

Czy Łukasz Szumowski zdecyduje się na spotkanie? A może skończy się na dyskusjach w social mediach?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *