Kultura

Chylińska zaprezentuje się w wersji PINK PUNK

Agnieszka Chylińska to jedna z najciekawszych ikon polskiej sceny muzycznej. Artystka po wielu latach ugrzecznienia wraca do wizerunku, za jakim wszyscy tęsknili – zbuntowana kobieta, chociaż już dojrzałą, ale przez to mająca jeszcze więcej do powiedzenia, a raczej wykrzyczenia. Wokalistka dała się poznać z najlepszej artystycznej strony w zespole  O.N.A – taki wokal pojawia się raz na jakiś czas, a ekspresja była całkowicie niepowtarzalna. W późniejszych latach Chylińska nie przypominała już samej siebie, ale trasa PINK PUNK to długo oczekiwany powrót do prawdziwego “ja” artystki. Chylińska to zdobywczyni wielu prestiżowych nagród muzycznych. Jej talent docenia nie tylko branża muzyczna, ale i miliony fanów.

PINK PUNK to połączenie punk rocka z rockiem. Wokalistka jest autorką wszystkich tekstów, natomiast muzykę skomponowali Marek Piotrowski i Bartek Królik. PINK PUNK ma status złotej płyty (sprzedano ponad piętnaście tysięcy egzemplarzy). Album promuje utwór  „Mam zły dzień” – teledysk ma przeszło pięć milionów wyświetleń. Piosenka dla każdego, bo przecież każdy może doznawać tego typu emocji. Jakiekolwiek są odczucia, można je spotęgować podczas koncertu w Lublinie – z pewnością chwile spędzone z Agnieszką Chylińską będą niezapomniane, a ostatnia niedziela marca 2019 pozostanie we wspomnieniach jako bardzo udana. 

Album PINK PUNK objawił się fanom 26 października 2018 roku. Chylińska zachwyca swą osobowością artystyczną na trasie koncertowej, dlatego też warto jest spotkać się z nią w dniu 31 marca 2019 o godzinie 19:00 (Klub30, ulica Jasna 7 w Lublinie). Trasa koncertowa PINK PUNK jest uznawana za jedną z najbardziej wartych uwagi w Polsce. Wydawcą najnowszej płyty Agnieszki Chylińskiej i producentem trasy koncertowej jest firma TOP MANAGEMENT. Firmą odpowiedzialną za wsparcie i dystrybucję jest Warner Music Polska. Organizator koncertu informuje, że dla dzieci w wieku do 12 lat wymagany jest zakup słuchawek (słuchawki można nabyć przed koncertem). W sprzedaży są także specjalne zatyczki do uszu.