Kaczyński wchodzi do gry -pomoże Dudzie!

Jarosław Kaczyński będzie wspierać Andrzeja Dudę w walce o reelekcję. Prezes PiS weźmie udział w środowej konwencji wyborczej. Ma to być ostatnie wystąpienie lidera Zjednoczonej Prawicy przed wyborami.

-Ostatnie sondaże nie pozostawiają złudzeń – Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda idą łeb w łeb, a ostateczny wynik wyborczy nie jest łatwy do przewidzenia. Najnowszy sondaż Estymator dla DoRzeczy.pl potwierdza, że między oboma kandydatami różnica jest minimalna. Z badania wynika, że w II turze wyborów Andrzej Duda pokonałby kandydata Koalicji Obywatelskiej uzyskując 50,9 proc. głosów, podczas gdy Rafał Trzaskowski mógłby liczyć na 49,1 proc. głosów (-0,2) – podaje msn.com.pl

Różnice są małe, więc każdy głos jest na wagę złota.

Adam Bielan, w rozmowie z portalem Wirtualna Polska zapewnia, że Kaczyński cały czas mobilizuje działaczy swojego ugrupowania.

Jak informuje Wirtualna Polska, 24 czerwca ma się odbyć specjalna konwencja organizowana przez Forum Młodych PiS. W wydarzeniu weźmie udział Jarosław Kaczyński i będzie to jego ostatnie wystąpienie.

„Wprowadziliśmy wiele rozwiązań dobrych dla naszych rówieśników, jak choćby zerowy PIT do 26 roku życia. Jesteśmy wiarygodni i chcemy pokazywać kolejne dobre propozycje programowe dla najmłodszych Polek i Polaków. Myślę, że ta konwencja wiele osób zaskoczy” – przekazał Michał Moskal, dyrektor Biura Prezydialnego PiS, szef młodzieżowych struktur partii.

Według doniesień Wirtualnej Polski, Jarosław Kaczyński ma mówić m.in. o „zielonym konserwatyzmie” i prawach zwierząt.

Czytaj również: Niesamowite odkrycie w pobliżu Stonehenge!

Nieoficjalnie wiadomo, że podczas konwencji padnie nowa propracownicza propozycja legislacyjna.

Źródło: msn.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *