Kobieta postrzelona w czasie interwencji policji!

W Żyrardowie, w czasie udzielania pomocy zakrwawionemu mężczyźnie, funkcjonariuszy zaatakowała kobieta. Miała dwa noże. Policjanci oddali strzał ostrzegawczy, a gdy to nie pomogło – kolejny w jej stronę. Kobieta nie przeżyła – przekazała policja.

Funkcjonariusze pojechali do mieszkania w Żyrardowie na interwencję dotyczącą awantury z użyciem noża.

Po wejściu do mieszkania potwierdzono, że na podłodze leży zakrwawiony mężczyzna. Policjanci zaczęli udzielać mu pomocy, gdy usłyszeli krzyki dochodzące z podwórka.

Po wybiegnięciu na zewnątrz zobaczyli kobietę, która była agresywna, jak wynika ze wstępnych ustaleń, zachowywała się zupełnie irracjonalnie, posiadała w rękach dwa noże, którymi prawdopodobnie chwilę wcześniej atakowała mężczyznę” – przekazała policja.

„Oddano strzał ostrzegawczy. Niestety kobieta nadal zachowywała się irracjonalnie i agresywnie, wobec czego w celu odparcia bezpośredniego zamachu na życie funkcjonariuszy, został oddany strzał w jej kierunku.

Rannej kobiecie policjanci natychmiast udzielili pomocy, którą kontynuowali wezwani na miejsce ratownicy medyczni. Niestety, mimo natychmiast udzielanej pomocy, kobieta zmarła w szpitalu” – przekazano.

Czytaj również: Tysiące pracowników rzeźni na kwarantannie!

Funkcjonariusze poinformowali, że ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Źrodło: tvn24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *