Kosiniak-Kamysz szykuje większą karę dla Dudy niż pozew w trybie wyborczym!

Porównywanie poprzedniego rządu do koronawirusa jest uwłaczające i obraźliwe dla rodzin osób chorych – powiedział w „Rozmowie Piaseckiego” w TVN24 Władysław Kosiniak-Kamysz, komentując słowa Andrzeja Dudy. Według niego, Dudę cechuje „ogromny lęk przed opuszczeniem Pałacu Prezydenckiego”. Dodał, że za taką wypowiedź prezydenta „spotka wieczny wstyd”.

– W 2015 roku, kiedy przejmowaliśmy władzę od koalicji PO-PSL, bezrobocie wynosiło ponad 9 procent. W najgorszym momencie pandemii bezrobocie wzrosło do 6 procent, czyli było niższe niż wtedy, kiedy oni rządzili. Byli gorszym wirusem niż, proszę państwa, koronawirus – powiedział.

Kosiniak-Kamysz zapytany o to, czy wytoczy prezydentowi proces w trybie wyborczym za te słowa, odpowiedział, że nie, ale Dudę „spotka jeszcze większa kara”.

– Prezydenta spotka wieczny wstyd – wyjaśnił.

Jego zdaniem „prezydent Duda podzielił Polskę i przez pięć lat wzmacniał te podziały”.

Czytaj również: Szumowski: „maski powrócą”!

– Ostatnie dwa tygodnie pokazują, w jakiej jest panice. Strach ma wielkie oczy u Andrzeja Dudy. Lęk przed opuszczeniem Pałacu Prezydenckiego i tym, co się będzie działo później, jest ogromny. I wygaduje takie głupoty – mówił prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Źródło: onet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *