Loteria Powszechnego Spisu Rolnego 2020

Użytkownicy gospodarstw rolnych objętych Powszechnym Spisem Rolnym 2020, którzy spisali się samodzielnie poprzez aplikację, mogą wziąć udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania są laptopy, tablety oraz dyski przenośne – w sumie ponad 500 cennych nagród rzeczowych.

Osoby, które spiszą się przez Internet i zadeklarują chęć wzięcia udziału w Loterii Powszechnego Spisu Rolnego 2020, otrzymają na wskazany przez siebie adres e-mail unikalny kod upoważniający do wzięcia w niej udziału w loterii. Kod ten należy zarejestrować na stronie internetowej loterii od 1 października do 22 listopada.


W ramach loterii zostaną przeprowadzone 3 losowania nagród w terminach: 20 października, 3 listopada, 23 listopada. Podczas dwóch pierwszych losowań, losowane będą tablety (88 szt.) i przenośne dyski twarde (400 szt.). Trzecie losowanie, w którym wszystkie unikalne kody będą miały szanse na wygraną, obejmie nagrody główne, czyli 20 laptopów. Każde losowanie będzie relacjonowane za pośrednictwem mediów społecznościowych Głównego Urzędu Statystycznego.

Czytaj również: Koncert Felicjana Andrzejczaka w Radiu Lublin


Więcej informacji o Loterii Powszechnego Spisu Rolnego 2020 znajduje się na stronie internetowej: loteria.spisrolny.gov.pl

Źródło: Materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *