Lubelscy policjanci spełnili marzenie małego Wojtka!

Marzenia w życiu zajmują ważne miejsce i chociaż są różne, to wszyscy je mamy, bez względu na to czy jesteśmy dziećmi, czy dorosłymi ludźmi. Dobrze jest marzyć i cieszyć się z ich spełniania, ale znacznie więcej radości daje możliwość realizacji cudzych marzeń, zwłaszcza kiedy dotyczy to dzieci. Taką okazję mieli policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie, którzy odwiedzili 6-letniego Wojtka. Chłopiec bardzo chciałby zostać policjantem.

Kilka dni temu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie otrzymali list od 6-cio letniego Wojtka. Marzeniem chłopca jest zostać policjantem. Napisany z pomocą mamy list opisuje fascynację zawodem policjanta i ogromną chęć spotkania z „prawdziwymi” funkcjonariuszami.

Czytaj również: Wielkie otwarcie klubu plażowego pod Lublinem!

Mundurowi czytając list, bez wahania postanowili spełnić marzenie chłopca. Korzystając z ładnej pogody pojechali go odwiedzić, aby zaprezentować motocykle służbowe i opowiedzieć na czym polega ich służba. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Wojtek przywitał funkcjonariuszy przebrany w strój policjanta ruchu drogowego. Podczas spotkania policjanci opowiedzieli mu o swoim zawodzie. Funkcjonariusze chętnie też odpowiadali na pytania chłopca.  „Przyszły policjant” mógł usiąść na miejscu kierowcy motocykla i przez chwilę poczuć się na służbie.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *