Makabryczny wypadek w Płocku!

Na podstawie badań genetycznych potwierdzono tożsamość trzech mężczyzn, którzy spłonęli w osobowym audi. Auto uderzyło w budynek na peryferiach Płocka. „Ofiary wypadku to typowane wcześniej osoby, mieszkańcy tego miasta” – poinformowała prokurator rejonowa Małgorzata Orkwiszewska.

Przeprowadzone zostały badania porównawcze DNA osób, które zginęły w wypadku oraz osób im najbliższych. Zostały ustalone już personalia ofiar. Stwierdzono tym samym, że są to wcześniej typowane osoby, mieszkańcy Płocka – powiedziała prokurator Orkwiszewska. Szefowa płockiej prokuratury zaznaczyła, iż nadal ustalane są okoliczności wypadku, w tym jego przyczyny.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z 18 na 19 września na ul. Harcerskiej w Płocku. Osobowe audi zjechało nagle z drogi, a następnie uderzyło w ogrodzenie posesji, a następnie w przyłącze gazowe i budynek mieszkalny. W pożarze samochodu zginęli trzej mężczyźni. Policja potwierdziła wówczas, że są to prawdopodobnie mieszkańcy Płocka w wieku od 26 do 31 lat. Policjanci zastrzegli, iż ostatecznie tożsamość potwierdzą badania genetyczne.

Czytaj więcej: Bawił się w klubie! Wpadł do rzeki!

W wyniku pożaru osobowego audi, zapalił się dach budynku, w które uderzyło auto. Interweniowała straż pożarna. Konieczna była tymczasowa ewakuacja mieszkańców okolicznych domostw. Swoje posesje musiało opuścić w sumie 20 osób.

Źródło: RMF FM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *