Melexem po rosół! Odpowie przed sądem!

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał 49 latek, który w Puławach przyjechał do sklepu oferującego dania gotowe, aby zamówić rosół. Policję powiadomili przypadkowi świadkowie, którzy widzieli jak mężczyzna, jadąc chodnikiem i ścieżką rowerową, wyrzuca z melexa butelki po alkoholu. 49 latek odpowie również za jazdę bez uprawnień bo prawo jazdy stracił kilka lat temu.

Wczoraj w południe dyżurny puławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w centrum miasta, mężczyzna jadący melexem najprawdopodobniej jest nietrzeźwy.

Z zawiadomienia świadków wynikało, że kierujący melexem jedzie po chodniku i ścieżce rowerowej, wyrzucając po drodze butelki po alkoholu. Następnie mężczyzna miał zaparkować pojazd w pobliżu sklepu oferującego dania gotowe i udać się na posiłek.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, w lokalu zastali mężczyznę oczekującego na podanie rosołu. Już krótka rozmowa pozwoliła stwierdzić, że zgłaszający mieli rację.

Czytaj również: Okradali staruszków z oszczędności życia!

Badanie wykazało, że 49 latek z gm. Końskowola miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Okazało się również, że nie posiada prawa jazdy, które zostało mu zatrzymane kilka lat wcześniej. Nieodpowiedzialny kierowca za swoje czyny odpowie przed sądem.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *