Mężczyzna urodzi dziecko

Danna Sultana i Esteban Landrau spodziewają się dziecka. Oboje rodzice są transpłciowi. Kolumbijska modelka urodziła się jako mężczyzna, a jej portorykański partner był kobietą.

Danna Sultana urodziła się jako mężczyzna, a Esteban Landrau był kobietą. Udało im się stworzyć szczęśliwy związek, a w lutym poinformowali, że spodziewają się dziecka – Esteban jest w ósmym miesiącu ciąży. Do zapłodnienia doszło metodą naturalną. Małżonkowie nie przeszli operacji usunięcia genitaliów.

Małżonkowie urządzili niedawno baby shower, z okazji nadchodzących narodzin potomka. Relację z wydarzenia zamieścili na platformie Youtube. Na ten moment kanał Danny obserwuje 11 tys. użytkowników, ale liczba ta może wkrótce wzrosnąć – transpłciowa para wzbudziła wielkie zainteresowanie i fanów na całym świecie. Instagram Danny zaobserwowało już 280 tys. użytkowników.

„Love is love” – napisała pod jednym z postów kolumbijska modelka Danna Sultana.

Czytaj więcej: Ewangeliści: Morawiecki i Szumowski

Szczęśliwi przyszli rodzice zapowiedzieli, że chłopiec otrzyma imię Ariel. Ciąża przebiegała w prawidłowy sposób. Lekarze stwierdzili, że do porodu może dojść przed wyznaczonym terminem.

Źródło: https://www.ofeminin.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *