MKS AZS UMCS LUBLIN ULEGA KORONIE KIELCE

Szczypiornistki MKS AZS UMCS Lublin po wyrównanym spotkaniu uległy Koronie Handball Kielce 27-28. Najskuteczniejsza na parkiecie była zawodniczka gości, Agnieszka Młynarska-Papaj (8).

Mieliśmy zwycięstwo na tacy. W końcówce pojawiły się jednak błędy. Na pewno wpływ na to miał fakt, że przez dużą część meczu graliśmy w osłabieniu. Dostawaliśmy dzisiaj dużo kar. Jednak chyba odbiło się to na naszej koncepcji gry, trochę na zdrowiu. Choć oczywiście dziewczyny wytrzymały do końca. Graliśmy z zespołem, który ma w swoich szeregach zawodniczki, które ocierały się o kadrę Polski oraz miały epizody w Superlidze. Na ich tle nasza młodzież wyglądała naprawdę dobrze. Nie mam zawodniczkom nic do zarzucenia. Zrobiliśmy tylko dziesięć błędów własnych. Może zabrakło trochę szczęścia ‒ komentuje trener AZS UMCS Lublin, Patryk Maliszewski.

MKS AZS UMCS Lublin ‒ Korona Handball Kielce 27-28 (14-14)
MKS AZS UMCS Lublin: Monika Nóżka, Julia Skubacz (5), Agnieszka Blaszka, Klaudia Kuc (1), Elżbieta Żywot, Nadia Chodoń (1), Magdalena Markowicz (5), Gabriela Warias (3), Gabriela Tomczyk (4), Edyta Byzdra (3), Julia Owczaruk (1), Diana Vlasiuk (1).

Czytaj również: Akanza wygrywa trzeci raz z rzędu!


Korona Handball Kielce: Zuzanna Zygadlewicz, Alicja Grzejszczak, Agnieszka Młynarska-Papaj, Zofia Staszewska, Małgorzata Hibner, Wiktoria Herman, Klaudia Wawrzycka (2), Magdalena Skowrońska (6), Natalia Jach (3), Marta Rosińska (4), Magdalena Kędzior (1).

Źródło: azs.umcs.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *