Morawiecki atakuje Trzaskowskiego za kłamstwa! „Dziecko Tuska!”

Rafał Trzaskowski musiał przyznać się do opowiadania nieprawdy. Premier Mateusz Morawiecki ostro zaatakował go za mijanie się z prawdą.

Mateusz Morawiecki przemawiał przed bramą Stoczni Gdańskiej. Nazwał Trzaskowskiego „dzieckiem Donalda Tuska”. Zwrócił uwagę, że prezydent Warszawy „nie pierwszy raz ma lekceważący stosunek do prawdy”.

-Pan Rafał Trzaskowski jest marketingowym dzieckiem Donalda Tuska. Nie można przeinaczać faktów. Podstawą polityki musi być wiarygodność. Kampania wyborcza rządzi się swoimi własnymi prawami, ale są momenty, kiedy trzeba powiedzieć „dość”. Dość kłamstw, przeinaczania faktów. Trzaskowski, to nieodrodne dziecko marketingu politycznego PO, gdzie zamiast wierności ideałom jest marketing polityczny – twierdzi Morawiecki. (Polsat News)

Trzaskowski stwierdził na wiecu, że nie głosował 4 lata temu za podniesieniem wieku emerytalnego. Powiedział też, że nawet nie był wówczas posłem. Zreflektował się, że takie kłamstwa raczej nie przejdą i przyznał się publicznie, że skłamał.

Czytaj również: Nekrologi Andrzeja Dudy pojawiły się w Warszawie!

W 2012 roku rząd PO, rząd PO, której wiceprezesem jest Rafał Trzaskowski, podniósł wiek emerytalny dla mężczyzn o 2 lata, a dla kobiet o 7 lat. I zrobił to wbrew woli 80 procent Polaków. Zrobił to rząd Donalda Tuska pomimo, że wcześniej w programie partii nie było żadnej zapowiedzi podniesienia wieku emerytalnego  – zaatakował go Morawiecki.

Źrodło: onet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *