MULTIKINO SIĘ OTWIERA!

Dzisiaj otwiera się Multikino po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Klienci będą musieli pamiętać o zachowaniu rygoru sanitarnego.

– Do ponownego otwarcia naszych kin podeszliśmy ze spokojem i uruchamiamy je stopniowo. Mając na względzie bezpieczeństwo i komfort naszych pracowników oraz widzów, w sieci Multikino wdrożyliśmy rządowe wytyczne dotyczące funkcjonowania kin po otwarciu – tłumaczy Paweł Świst, prezes zarządu Multikino S.A.

W foyer kin oraz w toaletach można znaleźć stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa multipleksów nosi przyłbice. Każde Multikino ma specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny. W toaletach, które mają być na bieżąco sprzątane, są instrukcje dla klientów dotyczące prawidłowego mycia rąk. Ponadto, w salach kinowych regularnie dezynfekuje się punkty częstego styku, jak klamki, podłokietniki i poręcze.

Klienci mają możliwość płacenia za bilety w kasach bezgotówkowo, czyli kartą płatniczą, Blikiem i telefonem. Mogą również nabyć wejściówki poprzez stronę internetową lub przy użyciu bezpłatnej aplikacji mobilnej.

W kinie widzowie powinni mieć zasłonięte maseczką lub przyłbicą usta i nos. W salach muszą zajmować miejsca wskazane na bilecie z zachowaniem bezpiecznego odstępu. Obowiązek zachowania wolnego miejsca między osobami nie dotyczy opiekuna z dzieckiem poniżej 13. roku życia, opiekuna osoby niepełnosprawnej oraz osób z jednego gospodarstwa domowego.

Czytaj więcej: Zwyzywał Dudę. Grozi mu 3 lata

Pierwszego dnia zobaczymy takie filmy, jak: thriller „Niewidzialny człowiek”, kryminał „Na noże” i nagrodzony Oscarami „Parasite”. Na najmłodszych widzów czekają za to seanse, między innymi, „Gangu Zwierzaków”.

Bilety na premierowe seanse można kupić w kasach kin sieci Multikino i na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Źródło: Dziennik Wschodni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *