Naga kobieta w centrum Wrocławia „Niech mnie ktoś przeleci”

Niesamowite sceny rozegrały się w wieczór w samym centrum Wrocławia. 30-letnia kobieta publicznie obnażała się biegając na środku ruchliwego skrzyżowania. – Niech mnie ktoś w końcu przeleci! – krzyczała.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek około godziny 22 przy skrzyżowaniu ulic Piotra Skargi i Nowej obok Wzgórza Partyzantów.

Według relacji świadka, który wykonał kilka zdjęć, około 30-letnia kobieta obnażała się publicznie, zdejmując co pewien czas części garderoby i bielizny. Siadała na słupkach krzycząc „niech mnie w końcu ktoś przeleci!” i wybiegała na środek skrzyżowania machając do przejeżdżających kierowców.

Przychodnie powiadomili policję. Mundurowi przyjechali na miejsce zdarzenia kilka minut po 22:00. Kobieta została zabrana do radiowozu.

To nie pierwszy tego typu „wyczyn” tej pani w tych okolicach. Kobieta prawdopodobnie mieszka w pobliżu, jest już dobrze znana policjantom.

Czytaj więcej: Pornobiznes na Instagramie

Policjanci potwierdzili, że w poniedziałek zatrzymali kobietę, a następnie zawieźli na izbę wytrzeźwień. Na miejsce zdarzenia wezwano też karetkę pogotowia. Załoga karetki zdecydowała, że po wytrzeźwieniu pani trafi na konsultację psychiatryczną.

Źródło: Głoswielkopolski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *