Nie dopuszczą Tuska do polityki!

Razem z prezydentem Andrzejem Dudą nie dopuścimy do powrotu „turboliberalnej” polityki Leszka Balcerowicza i Donalda Tuska. Balcerowicz to przyjaciel Rafała Trzaskowskiego – powiedział dziś w Sławnie (woj. zachodniopomorskie) premier Mateusz Morawiecki.

Dodał też, że jest to wybór „pomiędzy szalbierską polityką, kuglarstwem, farbowanymi lisami, mowa trawa, sypanie piachem w oczy, to, co robi Trzaskowski” a „solidnym patriotą, jakim jest prezydent Andrzej Duda”.

 -To jest właśnie całe oblicze Trzaskowskiego – Palikot i Rabiej koło niego – powiedział szef rządu.

– Tutaj było wiele PGR-ów, na tych ziemiach, wiem doskonale, jak one ucierpiały, przez kogo ucierpiały – Balcerowicz, dokładnie, to przyjaciel Trzaskowskiego, Balcerowicz – przyjaciel neoliberałów, przyjaciel PO. Balcerowicz, Budka, Trzaskowski – wystrzegajmy się ich – mówił Morawiecki.

– Nie dopuścimy razem z prezydentem Andrzejem Dudą do powrotu tej neoliberalnej, turboliberalnej polityki Balcerowicza i Tuska, nigdy więcej tej polityki – powiedział premier.

– Jeśli chcemy dalej zmieniać Polskę, jeśli chcemy spokoju, stabilności i rozwoju to nie możemy stawiać na kogoś, kto wsadza kij w szprychy, wetokracja, weto dla weta, nie bo nie, wieczna wojna to jest ich plan na zniszczenie tego, co zrobiliśmy – powiedział o politycznych oponentach Morawiecki.

Jak mówił, wybór między kandydatami na prezydenta jest wyborem zasadniczym.

Czytaj również: Setki tysięcy nie mogą wrócić do kraju!

– Pomiędzy szalbierską polityką, kuglarstwem, farbowanymi lisami, mowa trawa, sypanie piachem w oczy, to, co robi Trzaskowski – tak pieje jak wiatr zawieje a solidnym patriotą, jakim jest prezydent Andrzej Duda. To wielki wybór dla Polski, fundamentalny- powiedział Morawiecki.

Źródło: msn.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *