Nowa restauracja Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki otwiera kolejną restaurację. Przyszedł czas na Wrocław. Lokal już budzi spore zainteresowanie. Trudno się dziwić. Ceny też robią wrażenie.

Kuba Wojewódzki cieszy się ogromną popularnością, więc i biznes dobrze idzie. A jeśli doday do tego zdolną ekipę kucharzy i zarządzających lokalem, to wychodzi interes życia. „Niewinni czarodzieje 2.0” będą już nie tylko w Warszawie, ale i we Wrocławiu. Wizyta w restauracji to spory wydatek

Kuba Wojewódzki cieszy się niesłabnącą popularnością, więc i biznes dobrze idzie. A jeśli dołożyć do tego zdolną ekipę kucharzy i zarządzających lokalem, to wychodzi interes życia. „Niewinni czarodzieje 2.0” będą już nie tylko w Warszawie, ale i we Wrocławiu. Trzeba sporo wydać, żeby zjeść u gwiazdora TVN.

Czytaj więcej: Eutanazja zamiast leczenia w Szwecji

Jak kształtują się ceny w Warszawie?

Szczególnie drogie są dania główne. Za stek z polędwicy wołowej u Wojewódzkiego płaci się 99 złotych. To nigdzie nie jest tanie danie, więc też trudno się w tym przypadku dziwić taką ceną. Inna pozycja w menu: ośmiornica ze szpinakiem i puree ziemniaczanym to koszt 75 zł.

W menu, które znajdziecie też na stronie internetowej restauracji, są 3 rodzaje burgerów, z czego każdy kosztuje 45 zł.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *