NOWE ATRAKCJE W VIVO! WARTO SKORZYSTAĆ!

Do końca wakacji klienci VIVO! Lublin będą mieli niepowtarzalną okazję, aby spędzić kreatywny i bardzo aktywny czas na dachu obiektu. Wszystko za sprawą trwającego cyklu „Taras pełen atrakcji”, podczas którego na miłośników rozrywki na świeżym powietrzy czeka szereg zajęć i warsztatów. Odbywają się tu seanse filmowe, pokazy barmanów i iluzjonistów, sobotnie treningi pod okiem trenerów personalnych oraz rodzinne warsztaty.      

Do 30 sierpnia mieszkańcy Lublina i okolicznych miejscowości mogą wziąć udział w wydarzeniach przygotowanych przez centrum handlowe VIVO! w ramach wakacyjnego cyklu „Taras pełen atrakcji”. Na wszystkich zainteresowanych, na dachu obiektu, czekają m.in. projekcje filmowe, rozrywkowe pokazy barmańskie wraz z degustacją, zajęcia sportowe pod czujnym okiem profesjonalistów, a także niedzielne warsztaty kreatywne dla całych rodzin.     

Wygodne leżaki, lekkie i przyjemne seanse oraz malowniczy krajobraz w tle – tak pokrótce wyglądają plenerowe projekcje w lubelskim VIVO!. W każdy czwartek, o godz. 21.00, odbywają się tu wakacyjne seanse filmowe na tarasie widokowym. O poszczególnych projekcjach, w internetowych sondażach, decydują miłośnicy wakacyjnego cyklu. Ankiety z filmowymi propozycjami są dostępne od czwartku do poniedziałku na oficjalnym profilu VIVO! Lublin na Facebooku, a tytuły wytypowanych produkcji kinomani poznają w każdy poniedziałek. Równie interesująco wyglądają rozrywkowe piątki, czyli cykliczne pokazy iluzji, warsztaty magiczne, pokazy barmańskie oraz spotkania z aktorami teatru improwizacji – Poławiacze Pereł Improv. Wszystkiewydarzenia wramach rozrywkowych piątków odbywać się będą w godz. 18.00-20.00. W każdą wakacyjną sobotę na tarasie widokowym VIVO! Lublin zapowiadają się iście sportowe przedpołudnia. Organizatorzy przewidzieli tu m.in.: zajęcia dla zdrowego kręgosłupa, jogę dla najmłodszych, ćwiczenia z trenerem personalnym oraz trening dla kobiet w ciąży. Wszystkie aktywności odbywają się w godz. 09.00-12.00. Podsumowaniem weekendów pełnych atrakcji są rodzinne niedziele i towarzyszące im niespodzianki. Kolejne kreatywne warsztaty w ramach wspomnianego cyklu odbędą się 16 sierpnia, w godz. 11.00-15.00,a będą to wyjątkowe zajęcia archeologiczne przygotowane z myślą o wszystkich miłośnikach historii.

Szczegóły wakacyjnych aktywności na tarasie widokowym VIVO! Lublin znaleźć można na stronie internetowej vivo-lublin.pl oraz profilu Facebook

Wszystkie wydarzenia odbędą się z uwzględnieniem aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju i zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Na miejscu zachowywane będą szczególne środki ostrożności – do dyspozycji gości pozostanie płyn do dezynfekcji rąk, a w czasie zajęć siedzących pomiędzy niespokrewnionymi uczestnikami utrzymana zostanie 2-metrowa, bezpieczna odległość.

Czytaj więcej: KORONAWIRUS W POCIĄGU

Przypomnijmy, że ogólnodostępny taras odwiedzać można codziennie w godzinach otwarcia obiektu, w tym w niedziele niehandlowe. Znajduje się tu część wypoczynkowa, ławki, plac zabaw dla dzieci i zewnętrzna siłownia a także ścieżki z roślinnością na górnym poziomie.   

HARMONOGRAM:

Czwartkowe Kino Letnie (od godz. 21.00):

06.08, 13.08, 20.08, 27.08

Rozrywkowe piątki (18.00-20.00):

14.08– pokazy iluzjonisty

21.08 – spotkanie z aktorami Poławiacze Pereł Improv Teatr

07.08, 28.08 – pokazy barmańskie

Sportowe soboty (godz. 09.00-12.00):

09.00-10.00 –  zajęcia zdrowego kręgosłupa dla seniorów i nie tylko

09.00-10.00 – zajęcia z jogi dla dzieci

10.00-12.00 – zajęcia z trenerem personalnym (trening na siłowni plenerowej)

10.00-11.00 – zajęcia dla kobiet w ciąży

11.00-12.00 – tabata dla młodzieży i dorosłych

Rodzinne niedziele (godz. 11.00-15.00):

16.08 – warsztaty archeologiczne

30.08 – strefa rowerowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *