Odwiedź taras widokowy w VIVO! Lublin!

Od 10 czerwca w VIVO! Lublin ponownie czynny jest taras widokowy znajdujący się na dachu centrum handlowego.

Do dyspozycji klientów oddano tu strefę wypoczynkową, ławki, plac zabaw dla dzieci oraz zewnętrzną siłownię, a także ścieżki z roślinnością na górnym poziomie. Wewnątrz obiektu natomiast skorzystać można ze stref relaksu na pasażach.

Dostępnych jest wiele atrakcji m.in. strefa wypoczynkowa czy plac zabaw dla najmłodszych. Skorzystać tu można również z zewnętrznej siłowni i ścieżek z roślinnością. Taras widokowy czynny jest w godzinach otwarcia centrum handlowego.

Do dyspozycji klientów oddane zostały również strefy wypoczynku na pasażach wewnątrz obiektu. W VIVO! Lublin ponownie odwiedzić można również Centrum Rozrywki dla Dzieci Leopark oraz klub Master Bowling&Bilard.   

Czytaj również: Lublin Business Run – dołącz do akcji „Pomagam Bardziej”!

Bardzo się cieszymy, że możemy oddać do użytku klientów kolejne strefy w naszym centrum handlowym, w tym cieszący się wielkim zainteresowaniem lublinian taras widokowy. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających VIVO! przypominamy o zachowaniu odpowiedniego dystansu społecznego bądź zakrywaniu nosa i ust. Ponadto na wysokości placu zabaw ustawiliśmy płyny do dezynfekcji – bardzo prosimy o dezynfekowanie rąk przez dorosłych, a dzieci o umycie rąk przed zabawą na placu zabaw. Wspólnie dbajmy o zdrowie swoje i najbliższych – mówi Małgorzata Daca-Gardynik, Dyrektor VIVO! Lublin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *