OKRADLI ICH NA WŁASNYM WESELU!!!

Kamila i Przemek w sobotę brali ślub. Nic nie zapowiadało takiego finału. Teraz mają długi. Sprawa jest na policji.

Ślub Kamili i Przemka odbył się w sobotę w kościele w Witnicy. Para zebrała sporo prezentów. Nic nie zapowiadało, że już w trakcie wesela będą mieli problemy.

Jak mówił „Gazecie Lubuskiej” pan młody, prezenty zostały zabrane z sali weselnej do domu jego teścia. W trakcie wesela pan Przemek pojechał tam, by wziąć pieniądze i zapłacić DJ-owi. Wtedy zauważył ślady włamania i wezwał policję.

Zginęły wszystkie pieniądze, które młoda para dostała. Zniknęła również biżuteria. Młodym zostały więc długi, ponieważ nie opłacili wszystkich zobowiązań weselnych, licząc na pieniądze od gości.

Pan Przemysław to strażak, który na co dzień niesie pomoc innym. Nie przyszło mu nawet do głowy, że go spotka coś takiego w dniu ślubu. Losem pary młodej byli poruszeni ich bliscy i przyjaciele i zorganizowali zbiórkę pieniędzy.

Czytaj więcej: DRAMATYCZNA AKCJA POLICYJNA W KOŚCIELE!

Na szczęście na schwytanie złodzieja nie trzeba było długo czekać. Pomógł świadek. Policja zatrzymała 66-latka. Znaleziono u niego część poszukiwanych prezentów ślubnych, biżuterię i broń gazową. Najpewniej usłyszy zarzuty kradzieży z włamaniem i posiadanie broni bez zezwolenia.

Źródło: WP Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *