PARA UPRAWIAŁA SEKS NA WIEŻY – NAGRANIE WYCIEKŁO DO INTERNETU!

Dwie pary uprawiały seks na wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna. Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu. Nagrania trafiły do internetu. Prokuratura Rejonowa w Wolsztynie bada sprawę. 

O sprawie wycieku nagrań do internetu poinformował w środę portal wolsztyn.naszemiasto.pl. „Kamera monitorująca bezpieczeństwo i porządek na wieży widokowej w Świętnie, w gminie Wolsztyn zarejestrowała miłosne uniesienia dwóch par” – napisano.

Burmistrz Wolsztyna Wojciech Lis wydał oświadczenie, w którym „z ubolewaniem” potwierdził, że do internetu „wydostał się fragment zapisu z wewnętrznego monitoringu wizyjnego należącego do Urzędu Miejskiego w Wolsztynie”.

 -Zostały już wdrożone niezbędne procedury celem wyeliminowania podobnych incydentów w przyszłości. – zapewnił burmistrz. Dodał, że o sprawie powiadomił organy ścigania.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak poinformował w czwartek PAP, że wolsztyńska prokuratura otrzymała w tej sprawie zawiadomienie od burmistrza. – Na razie prokurator analizuje sprawę i zdecyduje, w jakim kierunku to postępowanie będzie prowadzone – powiedział.

Czytaj więcej: PRAWDZIWA MAKABRA W LUBLINIE

Wawrzyniak ocenił, że śledztwo może być prowadzone pod kątem art. 191a. Kodeksu karnego, dotyczącego utrwalania lub rozpowszechniania wizerunku nagiej osoby bez jej zgody. Za to przestępstwo grozi kara od trzech miesięcy do pięciu lat więzienia, ale jest ono ścigane na wniosek osoby pokrzywdzonej.

Źródło: https://wiadomosci.radiozet.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *