Pijany kopał samochód bo pokłócił się z dziewczyną!

Policjanci przedstawili zarzut zniszczenia drzwi osobowego audi 21-latkowi. Mężczyzna przechodząc obok zaparkowanego samochodu kopnął w jego karoserię, ponieważ rozmawiając z dziewczyna przez telefon zdenerwował się i w ten sposób wyładował swoją złość. 21-latek dobrowolnie poddał karze.

W nocy z soboty na niedzielę tuż przed godzina 1:00 z dyżurnym komendy Policji skontaktował się mieszkaniec Zamościa. Powiadomił, że ul. Kilińskiego idzie młody mężczyzna, który chwilę wcześniej kopnął w zaparkowany przy ul. Kamiennej samochód. Opisał mężczyznę i poczekał na policjantów.

Chwilę później w pobliżu mundurowi zatrzymali opisywanego młodzieńca. 21-latek z Zamościa trafił do policyjnego aresztu. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie promil alkoholu. Zapytany o okoliczności zajścia tłumaczył funkcjonariuszom, że zniszczył samochód, ponieważ.zdenerwował się telefoniczną rozmową z dziewczyną. Agresję wyładował kopiąc w drzwi przypadkowego samochodu, obok którego akurat przechodził. Powiadomiony właściciel auta wycenił wartość strat na kwotę 800 zł.

Czytaj również: Groził pistoletem starszemu mężczyźnie!

21-latek usłyszał już zarzut umyślnego uszkodzenia osobowego audi. Do popełnienia czynu przyznał się i żałując swojego postępowania dobrowolnie poddał karze. Mężczyzna musi zapłacić grzywnę, naprawić wyrządzoną szkodę oraz pokryć koszty prowadzonego w tej sprawie postępowania.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *