Pijany upadł z widokowej wieży!

28-latek spadł z tarasu widokowego wieży w Kornelówce (gm. Sitno). Został przewieziony do szpitala. Jak się okazało w organizmie miał prawie promil alkoholu. Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność podczas zwiedzania atrakcji turystycznych.

 Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Tuż przed godziną 22:00 dyżurnego zamojskiej Policji powiadomiono o tym, że z wieży widokowej znajdującej się w Kornelówce, gmina Sitno, z wysokości ok. 10 m spadł mężczyzna. Po upadku przytomnego 28-latka z gminy Zamość załoga karetki pogotowia przewiozła do szpitala.

Policjanci wstępnie ustalili, że mężczyzna wraz z rodziną przyjechał tam w celach turystycznych. Jest o miejsce ogólnodostępne i służy jako taras widokowy. 28-latek będąc właśnie na tarasie widokowym chciał zrobić pamiątkowe zdjęcie, w tym celu stanął na barierce. W pewnej chwili zachwiał się i spadł na ziemię.

Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia przewiozła 28-latka do szpitala. Policjanci zbadali jego trzeźwość, okazało się, że w organizmie miał prawie promil alkoholi.

Czytaj również: Pijany 23-latek potrącony przez samochód!

Szczegółowy przebieg nieszczęśliwego zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność. Przed nami wakacyjne podróże. Pamiętajmy jednak o rozwadze i ostrożności podczas zwiedzania turystycznych atrakcji.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *