Policjanci szukają sprawcy kradzieży!

Zamojscy policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy kradzieży rozbójniczej. Do zdarzenia doszło na początku czerwca 2020 roku w Zamościu przy ul. Hrubieszowskiej na terenie sklepu spożywczego. Podejrzany użył przemocy wobec pracownika ochrony, który próbował udaremnić mu ucieczkę. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie monitoringu, na którym zarejestrowany został wizerunek mężczyzny.

Policjanci z zamojskiej komendy zwracają się z prośbą o pomoc w rozpoznaniu wizerunku sprawcy kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna 2 czerwca br. w trakcie pobytu w sklepie spożywczym przy ul. Hrubieszowskiej zabrał z półki alkohol i nie płacąc za towar udał się w stronę wyjścia.

W chwili, gdy przeszedł obok kasy został poproszony przez ochroniarza, aby odłożył na miejsce towar, który miał ze sobą. Wywiązała się szarpanina pomiędzy pracownikiem ochrony a mężczyzną.

Ostatecznie sprawcy kradzieży rozbójniczej pomimo stanowczej postawy ochroniarza udało się wyjść ze sklepu. Policjanci zabezpieczyli monitoring. Wynika z niego, że alkohol ukradł młody szczupły mężczyzna, wzrostu około 180 cm, ubrany był w jasne spodnie, szare buty, ciemną kurtkę z kapturem, przód kurtki na wysokości klatki piersiowej koloru szarego po lewej stronie kurtki czarne logo morki odzieżowej.

Prawdopodobnie mężczyzna posiada tatuaże na zewnętrznych stronach dłoni lewej i prawej. Aby sprawca kradzieży rozbójniczej nie pozostał bezkarny i odpowiedział za swój czyn policjanci proszą o pomoc w ustaleniu wizerunków mężczyzny.

Fot. lubelska.policja.gov.pl

Wszystkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu danych personalnych mężczyzny lub w zlokalizowaniu miejsca jego zamieszkania można przekazywać do KMP w Zamościu, pod nr tel. 47 81 514 22 lub 112, jak też za pośrednictwem poczty elektronicznej pisząc na adres: kmp.zamosc@lu.policja.gov.pl.

Czytaj również: Wracają obostrzenia!

W tej sprawie można również zgłosić się osobiście do Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przy ul. Wyszyńskiego 2.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

One thought on “Policjanci szukają sprawcy kradzieży!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *