Pornobiznes na Instagramie

Najpierw zaobserwowanie na Instagramie, potem wyuzdane fotki i cennik: zdjęcia i filmy od 30 zł. Pakiet Vip 90 zł. „Robisz ze mną co chcesz całą noc” za 200 zł. Za 3 noce zniżka, płacisz „tylko” 500 zł.

Kilka dni temu zaobserwowała mnie na Instagramie bardzo młoda atrakcyjna dziewczyna z Warszawy lub Poznania. Nie bywam w tych miejscach zbyt często, jednak jak przystało na dżentelmena, oddałem „follow” i zapytałem pospolicie „Czy my się znamy?”. Uzyskałem odpowiedź: „nie znamy się”.

Minęło kilka dni, a dziewczyna zaczęła dodawać coraz bardziej wyuzdane zdjęcia na Instagrama, a także relacje na Instastory, na którym zachęca do obserwowania swoich koleżanek, oferujących usługi seksualne. Wkrótce sama również opublikowała swój cennik, w którym czytamy:
• 10 zdjęć, 3 filmy – 30 zł
• 25 zdjęć, 7 filmów – 50 zł
• VIP: 60 zdjęć + filmy – 90 zł
• Miesiąc – 150 zł
• Zdjęcia i filmy na stałe + spotkanie – 250 zł
• Spotkanie: Cała noc – 200 zł, 3 noce – 500 zł

Dziewczyna wygląda na około 16 lat, mimo to w jej opisie możemy przeczytać, że ma lat 18. Za miejsce zamieszkania wskazała Warszawę/Poznań. Dodatkową informacją w opisie jest „Zdjęcia/spotkania za kasę oraz dwie zapisane relacje – z wspomnianym wcześniej cennikiem oraz sposobami płatności. Profil istnieje dopiero od około tygodnia, a już ma blisko 1600 obserwujących. Dziewczyna w ostatniej relacji opublikowała nawet informację, że z powodu bardzo dużej ilości klientów, spotkania zostały wstrzymane. Codziennie na jej Instastory możemy zobaczyć profile dziewczyn, przez nią polecanych – każdego dnia jest ich nawet kilkadziesiąt.

Wszędzie sytuacja wygląda podobnie – duża ilość obserwujących, seksowne zdjęcia i cennik. Część dziewczyn oferuje tylko zdjęcia i filmy za pieniądze, a inne również spotkania. Niektóre z nich nawet dojeżdżają do swoich klientów. Wszystkie posługują się jednoznacznie brzmiącymi pseudonimami i wyglądają bardzo młodo.

Czytaj więcej: UKRADŁ PIENIĄDZE Z KOŚCIOŁA

Próbowałem poprosić jedną z nich o kilka słów do artykułu. Zapytałem od jak dawna się tym zajmuje i skąd pojawił się pomysł na taki rodzaj zarobku. Niestety dziewczyna nie chciała odpowiedzieć na moje pytania…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *