POSEŁ KOALICJI POLSKIEJ CHCE KOALICJI Z PIS-EM

Jarosław Sachajko z Koalicji Polskiej (PSL-Kukiz’15) powiedział zaskakujące słowa. – Powinniśmy wejść w koalicję z Prawem i Sprawiedliwością – uznał polityk.

-Polityka to jest racjonalne działanie dla dobra wspólnego. Żeby zmienić otaczającą nas rzeczywistość, trzeba mieć wpływ na rządzących, więc jak najbardziej powinniśmy mieć wpływ taki jednoznaczny – powiedział w rozmowie z RMF FM Jarosław Sachajko z Koalicji Polskiej (PSL-Kukiz’15).

Polityk dodał, że „w tej chwili Prawo i Sprawiedliwość korzysta z wielu ich pomysłów”. – No chcielibyśmy, żeby znacznie częściej głosowali z nami za rozwiązaniami dla Polaków – zaznaczył Sachajko.

I powiedział: „powinniśmy wejść w koalicję z Prawem i Sprawiedliwością, żeby zmieniać rzeczywistość”. – To jest jedyne racjonalne działanie. Nie poszedłem do polityki, żeby za pana pieniądze sobie dobrze żyć, tylko po to, żeby zmienić rzeczywistość również dla moich dzieci – uznał polityk.

Dodał równocześnie, że „propozycja wejścia do rządu dla (samego – red.) wejścia do rządu jest nie do zaakceptowania i dla niego, i dla Pawła Kukiza”.

Czytaj więcej: HOŁOWNIA RUSZA NA ŁOWY!

Sachajko zapewnił, że nie otrzymał propozycji objęcia teki ministra rolnictwa. Dodał, że oferta wejścia do rządu „bezpośrednio nie padła”.

Źródło: RMF FM oraz WP Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *