PRAWDZIWA TRAGEDIA JURORA MAM TALENT!

Juror „Mam talent” złamał kręgosłup! Do zdarzenia doszło przed jego domem w wyniku wypadku na rowerze elektrycznym. Gwiazdor przebywa w szpitalu, musiał przejść operację.

Wielka tragedia spotkała jurora i producenta brytyjskiej i amerykańskiej wersji „Mam talent”. Simon Cowell złamał kręgosłup! Mężczyzna miał wypadek podczas jazdy na rowerze elektrycznym. Wszystko stało się przed jego domem w sobotnie popołudnie. Na dramat gwiazdora musieli patrzeć członkowie jego rodziny! Simon Cowell trafił do szpitala, gdzie przeszedł aż sześciogodzinną operację kręgosłupa. Lekarze umieścili w plecach jurora „Mam talent” metalowy pręt. Simon Cowell ma czuć się stabilnie, jednak wciąż musi przebywać pod opieką lekarzy. Z powodu kontuzji, Simon Cowell nie wystąpi w odcinkach live do programu „America’s Got Talent”.

Czytaj więcej: STUDENT PODNAJMIE CI MIESZKANIE! 20 – 30 Zł. ZA NOCLEG!

Juror słynnego show podziękował za słowa wsparcia swoim fanom: – Jeśli kupujesz rower elektryczny, przed pierwszą jazdą przeczytaj instrukcję. Złamałem część kręgosłupa. Dziękuję wszystkim za miłe wiadomości – napisał na Twitterze.

View this post on Instagram

#AGT

A post shared by @ simoncowell on

Źródlo: Se.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *