Prezydent też z nią flirtował! (foto)

Izabela Pek to była modelka i działaczka pomorskich struktur PiS,. Kobieta w 2018 r. ujawniła swój romans z posłem tej partii Stanisławem Piętą. „Gazeta Wyborcza” opublikowała w czwartek fragmenty jej rozmów również z Andrzejem Dudą!

W maju 2018 r. dziennik „Fakt”, Stanisław Pięta miał uwieść, a następnie porzucić Izabelę Pek, którą poznał rok wcześniej podczas rocznicy katastrofy smoleńskiej. Ówczesny poseł PiS zapewniał poznaną kobietę, że jego małżeństwo wkrótce się zakończy i obiecywał wspólne założenie rodziny. Deklarował też pomoc w znalezieniu pracy w jednej ze spółek Skarbu Państwa. Polityk został zawieszony w prawach członka partii i wycofany z prac komisji śledczej ds. Amber Gold. W wyborach parlamentarnych 2019 r. nie znalazł miejsca na partyjnych listach.

Część ujawnionych wiadomości od miesięcy była publikowana przez Pek w mediach społecznościowych, wiele z nich zostało skasowanych.

MARIUSZ Ł…

„Cudowna pupa, zanurzyć się tam. Pieścić takie piersi to dopiero radość”, „Będę delikatnie całował każdy centymetr Pani ciała”, „Klęczałbym przed Panią” – to tylko niektóre z nich. Polityk miał pisać do eksmodelki na Facebooku w latach 2017-2018, kilkukrotnie proponował jej spotkanie, prosił o zdjęcia, proponował pomoc w znalezieniu pracy.

Jak pisze „Wyborcza” Mariusz Ł. przyznał się do znajomości z Izabelą Pek, ale zaprzeczył treści ujawnionej korespondencji. – Ktoś musiał mi się włamać na konto, podejrzewam jednego ze współpracowników – oznajmił. Prosił dziennikarza, by jej nie publikował.

Andrzej Duda też lubił z nią rozmawiać

Andrzej Duda pisał z Izabelą Pek na Twitterze od 2015 r. Kobieta jeździła po Pomorzu tzw. Dudabusem, w internecie można znaleźć jej wspólne zdjęcia z prezydentem. Ostrzegała go, że mogą wyjść na jaw jej nagie zdjęcia z czasów, gdy zajmowała się modelingiem, co mogłoby zaszkodzić prezydentowi.

„Spokojnie, zdjęcia widziałem. Ładne, artystyczne, to nie jest nic strasznego. Proszę się uspokoić i rzeczywiście świątecznie wyciszyć. Jest trudno, ale damy radę! (…). O mnie już mówili, że mam kochanki, nieślubne dzieci, że zmuszałem do aborcji itp. Początkowo byłem przejęty, teraz to olewam. Więc proszę się nie przejmować” – odpowiedział Duda.

Innym razem Pek pytała, dlaczego Prezydent nie odpisuje na jej wiadomości. Prezydent tłumaczył, że „różne wesołe pusie i leśne ruchadełka wyraźnie na niego polują”. Chodzi o nazwy profilów, które na Twitterze obserwował. „Zwykle zaglądam wieczorami. Ok, postaram się być trochę aktywniejszy 😉 Dawno się nie widzieliśmy ale zawsze miło mi Panią spotkać albo zobaczyć. Lubię Pani szalony styl bycia, taki WOW! Zupełnie inny od mojego ;-)))” – napisał.

Pek prosiła Dudę o wyrażenie opinii o Stanisławie Pięcie, przyznała mu się nawet do romansu z posłem PiS. Próbowała go także zainteresować rzekomym epizodem z innym politykiem, Dominikiem Tarczyńskim.

Czytaj więcej: Nielegalne parkowanie

Kancelaria prezydenta nie odpowiedziała na pytania „GW” dot. znajomości Andrzeja Dudy z Izabelą Pek

Źródło:Onet.pl

Źródło: onet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *