Przejechał mężczyznę i odjechał!

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 20.00 w miejscowości Ludwinów. Na jezdni odnaleziono potrąconego mężczyznę. Pomimo reanimacji życia 36-latka nie udało się uratować. Policjanci zatrzymali 19-latka i jego rówieśniczkę, którzy podróżowali audi a4 w momencie wypadku.

Według ustaleń funkcjonariuszy policji 36-latek najprawdopodobniej leżał na jezdni w miejscowości Ludwinów. Został przejechany przez kierowcę, który nie zatrzymał się, by udzielić mu pomocy. Pomimo podjętej reanimacji 36-latek zmarł.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i rozpoczęli poszukiwania kierującego samochodem. Tego samego wieczoru ustalili, że w zdarzeniu uczestniczył samochód marki audi a4. Autem kierował 19- letni mężczyzna, który w chwili zatrzymania był trzeźwy. Trzeźwa była również pasażerka. Od obojga została pobrana krew do dalszych badań na zawartość środków odurzających. Oboje zostali zatrzymani do wyjaśnienia.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Ciało 36-latka zostało zabezpieczone na sekcję zwłok.

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *