Puławy. Zawalił się strop! Dwie osoby w szpitalu!

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w gm. Wąwolnica. W niezamieszkałym budynku jednorodzinnym załamał się betonowy strop, dwie osoby zostały poszkodowane spadając piętro niżej. 43 letni mężczyzna i 62 letnia kobieta trafili do szpitali w Puławach i Lublinie, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w jednej z miejscowości w gm. Wąwolnica. Dwoje mieszkańców gm. Werbkowice przyjechało obejrzeć domu na sprzedaż.

Wraz z jego właścicielem oglądali budynek. W pewnym momencie, gdy znajdowali się na piętrze, pod 62 letnią kobietą i 43 letnim mężczyzną załamał się strop. Przez powstały otwór oboje spadli piętro niżej.

Właściciel budynku, śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala w Lublinie, natomiast 62 latka do szpitala w Puławach. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli również teren przed dostępem osób trzecich.

Czytaj również: Przekroczył prędkość o 122 km/h!

Dzisiaj, w tej sprawie, z udziałem Inspektora Nadzoru Budowlanego będą wykonywane kolejne czynności, które mają pomóc wyjaśnić przyczyny tego co się wydarzyło.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *