Rafał Trzaskowski w Lublinie! Tłumy na spotkaniu!

Trzaskowski odwiedził dziś Lublin i Urszulin, ale z powodu pogody odwołał spotkania w Białej Podlaskiej i Międzyrzecu Podlaskim. Z mieszkańcami Lublina spotkał się na Placu Łokietka.

Z głośników płynęły słowa piosenki „Jeszcze będzie przepięknie”.

– Jeszcze nigdy nie było takiej mobilizacji, energii i dumy z tego, co udało nam się zrobić. O to chcę was prosić w najbliższe dni i lata. Musi być nas 10 milionów i wtedy na pewno zwyciężymy – mówił dzisiaj w Lublinie Rafał Trzaskowski. 

– Właśnie po to tu przyszliśmy. Żeby było przepięknie, żeby nie było więcej Banasiów, Przyłębskich, dziewczyn z NBP czy niszczenia radiowej „Trójki” – mówi Marcin Jodłowski, który przed Ratuszem pojawił się z kilkuletnim synem Tomkiem. 

Wystąpienie kandydata KO zakłócił mężczyzna krzyczący „Andrzej Duda”. Przestał, gdy zauważył, że zaczął go nagrywać telefonem członek sztabu Trzaskowskiego Sławomir Nitras.

Czytaj również: Zakaz obsługiwania klientów bez maseczek?

– Często na naszych wydarzeniach jest coś, co nas rozprasza. Nie przejmujcie się tym. Bo czasem jedyna szansa na nasze zaistnienie jest na naszych spotkaniach. Bo nigdzie w Polsce nie zbiera się więcej ludzi. Powinniśmy się cieszyć, bo jeśli ktoś choć przez chwilę chce poczuć pozytywną energię, to musi się pojawić wśród nas – mówił.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *