Są wyniki sekcji zwłok 3,5 letniego Kacpra

Ze wstępnych wyników sekcji zwłok wynika, że przyczyną śmierci 3,5-letniego Kacpra B., którego ciało odnaleziono w sobotę, było najprawdopodobniej utonięcie.

Biegli przekazali wstępną opinię, z której wynika, że zgon nastąpił najprawdopodobniej na skutek utonięcia. Biegli nie stwierdzili obrażeń, które mogłyby wskazywać na inną przyczynę śmierci.

Jak ustaliła prokuratora, 27 kwietnia Kacper przebywał pod opieką swojego ojca, 34-letniego Rafała B. na terenie ogródka działkowego w miejscowości Nowogrodziec. W pewnym momencie mężczyzna zorientował się, że nie wie gdzie znajduje się jego syn. Po nieudanej próbie odnalezienia chłopca na własną rękę, mężczyzna powiadomił służby.

Poszukiwania chłopca trwały 12 dniW sobotę ciało chłopca zostało znalezione w rzece Kwisa, około 1,5 km od miejsca zaginięcia dziecka.

Czytaj także: Rozpaczliwy apel mieszkańców domu dziecka w Lublinie!! „Zamknięci jak zwierzęta”

Ojciec chłopca trafił do zakładu karnego, by odbyć karę pozbawienia wolności orzeczoną za inne przestępstwo popełnione przez niego w przeszłości. Przedstawiono mu także zarzut narażenia syna na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu dziecka.

Źródło: RMF24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *