Skandaliczna wypowiedź Biedronia o Polsce! Jest już wniosek do prokuratury

Robert Biedroń w rozmowie z Thomson Reuters Foundation powiedział, że prezydent Andrzej Duda odczłowiecza osoby LGBT. Biedroń porównał sytuacje osób LGBT w Polsce, do czasów sprzed II wojny światowej, kiedy „odczłowieczani byli Żydzi”

Chodzi o słowa europosła Wiosny Roberta Biedronia, które padły w wywiadzie dla agencji Reuters. Były kandydat Lewicy na prezydenta RP stwierdził, że Andrzej Duda „dehumanizuje osoby LGBT i nazywa je »nie-ludźmi«”. – Pamiętam z podręczników, że przed II wojną światową odczłowieczani, nazywani „nieludźmi”, byli Żydzi. Przypomina mi to tamte czasy – powiedział Robert Biedroń w rozmowie z agencją Reuters.

-Złożyłem zawiadomienie do prokuratury w sprawie wypowiedzi europosła Roberta Biedronia, który wprost zaatakował najwyższy konstytucyjny organ państwa. To, co zrobił Robert Biedroń, to podstawa do natychmiastowego działania. Prokuratura w Polsce musi podnieść natychmiastowe działania – zaatakował wprost najwyższy konstytucyjny organ państwa – dodał Przemysław Czarnek w rozmowie z PR24.

Czytaj więcej: MORAWIECKI ZŁAMAŁ PRAWO!!!!

Na odpowiedź europosła Wiosny, nie trzeba było długo czekać:

Źródło: Onet Wiadomości, Niezależna.pl

One thought on “Skandaliczna wypowiedź Biedronia o Polsce! Jest już wniosek do prokuratury

  1. Skandalem to są fakty dotyczące szczucia społeczeństwa na osoby homoseksualne w pisopolsce , a nie mówienie o nich publicznie ! Porównanie do hitlerowskich „obyczajów” w tej dziedzinie , jak najbardziej trafne . GDZIE TU SKANDAL ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *