„Śmierć pedofilom”

Śmierć pedofilom”, „Rozj… cię siekierą”, „jeb.. pedofil” – takie wiadomości przesyłają internauci Borysowi Szycowi po emisji filmu „Nic się nie stało” . Internauci atakują również Kubę Wojewódzkiego na jego profilu na Facebooku.

Ich obu – podobnie jak wiele innych osób – autor filmu uwikłał w aferę sopockiej afery pedofilskiej. Z drugiej strony nie zostały przedstawione żadnych dowodów ich winy. Gwiazdy reagują na zarzuty i już teraz szykują pozwy przeciwko Sylwestrowi Latkowskiemu.

Czytaj więcej: Magdalena Ogórek zarabia 600 tys. zł rocznie?

W filmie Sylwestra Latkowskiego nie pojawiły się żadne bezpośrednie zarzuty wobec znanych postaci życia publicznego. Zostały pokazane tylko ich zdjęcia z Zatoki Sztuki – miejsca, w którym rozgrywała się afera pedofilska. Przez sopocki klub przewinęło się kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Sama obecność w nim więc nic nie znaczy.

Po emisji filmu Latkowski bezpośrednio zaatakował kilka znanych postaci, m.in. aktora Borysa Szyca.

– Chciałbym zacząć od apelu do Borysa Szyca. Borys, może czas nie tłumaczyć się, tak jak mi się tłumaczyłeś – że byłeś pijany wtedy, ćpałeś, mało pamiętasz… Czas, żebyś powiedział opinii publicznej, czego byłeś świadkiem, co robiłeś, czego nie robiłeś – apelował na antenie TVP po premierze filmu „Nic się nie stało” Latkowski. Nie chciał wytłumaczyć o dokładnie mu chodzi. Wymieniał za to nazwiska kolejnych osób, m.in. Radosława Majdana (on także zapowiedział już pozew).

Źródło: Onet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *