Śmiertelny wypadek z udziałem rowerzysty!

Wczoraj wieczorem doszło do wypadku drogowego z w miejscowości Stary Uścimów. W wyniku potrącenia przez pojazd, śmierć na miejscu poniósł 53-letni rowerzysta.

Wczoraj około godz. 19.30 policjanci zostali poinformowani o wypadku, do którego doszło w miejscowości Stary Uścimów. Na miejscu zdarzenia patrol zastał załogę karetki pogotowia, która przybyła do potrąconego rowerzysty celem udzielenia pomocy. Niestety życia 53-latka nie udało się uratować. Mężczyzna zmarł na miejscu wskutek odniesionych obrażeń.

Na miejscu zdarzenia policjanci zastali  także dwoje kierujących pojazdami marki Opel i Volkswagen. Według wstępnych ustaleń,  kierujący volkswagenem polo podczas wymijania się z dwoma pojazdami jadącymi z naprzeciwka, miał najechać na leżący na osi jezdni rower. Kiedy zatrzymał pojazd, by sprawdzić co się stało, zobaczył leżącego mężczyznę i podjął próbę reanimacji poszkodowanego, zadzwonił też na numer alarmowy.

Przed oplem, z którym wymijał się volkswagen,  poruszał się najprawdopodobniej pojazd typu Suv, który w miejscu, gdzie doszło do wypadku, miał wcześniej wykonać manewr omijania. Kierujący tym pojazdem odjechał w kierunku Orzechowa.

Czytaj również: Ukradł ponad 250 litrów oleju napędowego!

Na miejscu wypadku policjanci prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. Okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *