Szumowski ma koronawirusa (teraz naprawdę)

We wtorek późnym wieczorem pojawiły się nowe informacje dotyczące stanu zdrowia Łukasza Szumowskiego. Były minister zdrowia jest w szpitalu!

Spore zaskoczenie wywołała informacja, do której dotarł portal money.pl, że Łukasz Szumowski trafił do szpitala. Niedługo później potwierdziło się, że były minister zdrowia jest zakażony koronawirusem i ma „widoczne objawy”.

Szumowski na temat swojego stanu zdrowia powiedział tylko, że „bywało lepiej”. Więcej dowiedziała się telewizja Polsat News. Okazuje się, że 48-latek jest podłączony pod tlen w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie.

Szumowski oddycha samodzielnie. Kluczowe jednak będą najbliższe dni, bo objawy mogą się jeszcze nasilić. Koronawirusa ma nie tylko on, ale także jego najbliższa rodzina.

Czytaj więcej: Prace nad szczepionką zawieszone!

Informacja o zakażeniu koronawirusem wywołała dużą sensację, bo niedawno już raz otrzymał pozytywny wynik testu. Czy zatem doszło do ponownego zakażenia w tak krótkim czasie? Szumowski wyklucza taką opcję. Twierdzi, że prawdopodobnie poprzedni test był fałszywie dodatni.

Źródło: o2.pl, Polsat News

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *