Szumowski zmaga się z rodzinnym dramatem

Minister zdrowia Łukasz Szumowski wyrasta na jedną z bardziej popularnych postaci wśród obecnych rządzących. Jednak oprócz trudnej sytuacji w kraju musi mierzyć się z problemami osobistymi.

Trzeba przyznać, że Szumowski ma ostatnio wyjątkowo dużo pracy. Jego kadencja przypadła na wyjątkowo tragiczny i ciężki czas dla Polski i dla całego świata. Wielu komentatorów zauważa, że minister wygląda, jakby prawie wcale nie spał. Jego zmęczony wygląd oraz zaangażowanie wciąż przysparzają mu sympatyków. Mówi się o tym, że aktualnie jest jedną z osób, które budzą największe zaufanie w społeczeństwie.

Jednak oprócz ciężkiej pracy minister boryka się też z problemami osobistymi. Duża część jego rodziny mieszka wspólnie w jednym domu. Jego matka jest chora na białaczkę, ojciec ma 86 lat. Żona Szumowskiego pracuje jako anestezjolog w Centrum Zdrowia Dziecka, w pracy więc styka się z wieloma osobami. Szumowski podczas swojej pracy również ma kontakt z wieloma innymi ludźmi. Istnieje ogromna obawa, że mogą ulec zarażeniu i tym samym zarazić rodziców, którzy są w grupie ryzyka. 

Czytaj także: Czy koronawirus to przykrywka do wszczepienia wszystkim chipów? Teoria mistrza tenisa

Według Newsweeka, Szumowski najbardziej boi się właśnie o rodziców, gdyż ze względu na wiek oraz choroby, ewentualne zakażenie koronawirusem mogłoby się dla nich skończyć tragicznie. 

Źródło: newsweek.pl, alaluna.pl, nczas.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *