Tragedia nad stawem na Lubelszczyźnie!

Tomaszowscy policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności zgonu mężczyzny, którego zwłoki wyłowiono ze stawu w miejscowości Majdan Sopocki II. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 31-latek przyszedł nad staw wraz z partnerką i jej dziećmi po czym wszedł do wody. Kiedy znajdował się w wodzie, zaczął się topić.

Wczoraj o godz. 20.20 dyżurny tomaszowskiej jednostki policji otrzymał informację o tragedii nad wodą. Do zdarzenia doszło w miejscowości Majdan Sopocki II.

Ze wstępnych ustaleń policjantów  wynika, iż  31-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski przyszedł nad staw wraz z partnerka i jej dziećmi po czym wszedł do wody. 

W trakcie kiedy znajdował się w wodzie, zaczął się topić. Zauważyła to partnerka mężczyzny, która pospieszyła mu na pomoc, do wody wskoczyło jeszcze dwóch mężczyzn.

Po trwającej kilkadziesiąt minut akcji reanimacyjnej lekarz stwierdził zgon.

Na miejscu funkcjonariusze wraz z prokuratorem oraz biegłym lekarzem przeprowadzili oględziny. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dyspozycji prokuratury.

Czytaj również: Zasnął za kierownicą tira!

Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności jego śmierci. Przyczyna zgonu będzie znana po ewentualnej sekcji zwłok.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *