TRAGICZNA NIEDZIELA NA DROGACH! WYPADEK, POŻAR, ŚMIERĆ!

Zmarł 35-letni kierowca, którego BMW wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu. To nie jedyny poważny wypadek na polskich drogach!

Wypadek miał miejsce w niedzielne popołudnie na łuku drogi w pobliżu wsi Rachowice. – Z nieznanych przyczyn samochód zjechał z jezdni i uderzył w drzewo – relacjonuje podinsp. Marek Słomski z policji w Gliwicach.

BMW odbiło się od drzewa i przewróciło. Kierowca został przygnieciony wrakiem. Zwłoki 35-latka wydobyli strażacy.

Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane, ale według świadków mogła być to nadmierna prędkość. – Wyjaśni to nasze postępowanie – mówi rzecznik gliwickiej komendy. Kierowca pochodzi z Sośnicowic

Samochód wypadł z trasy na zakręcie, który jest oznakowany odblaskowymi tablicami, które mają ostrzegać kierowców o konieczności zmniejszenia w tym miejscu prędkości.

Na miejscu pracowali policyjni technicy i prokurator. Badania stwierdzą, czy mężczyzna nie był pod wpływem alkoholu.

Tragedia na A4

Jedna osoba nie żyje, a druga została ranna – to skutki wypadku samochodu dostawczego na autostradowej obwodnicy Krakowa. Samochód zapalił się podczas jazdy i uderzył w bariery na A4.

-Ogień pojawił się w komorze silnika. Autem podróżowało małżeństwo 56-latków, które przewoziło butle z gazem. W obawie przed wybuchem para rzuciła się do ucieczki. Kobieta potknęła się jednak i uderzyła głową w jezdnię. Obrażenia były na tyle poważane, że mimo pomocy załogi śmigłowca LPR, kobieta zmarła – informuje podinsp. Katarzyna Cisło z małopolskiej policji.

Strażakom udało się zabezpieczyć butle z gazem i zapobiec eksplozji. Okoliczności wypadku między węzłami Kraków Skawina a Kraków Południe wyjaśnia drogówka.

Zginęli wszyscy pasażerowie

Na obwodnicy Olecka w zderzeniu samochodów osobowych zginęły cztery osoby. W przeszłości często dochodziło tu do poważnych wypadków.

Czytaj więcej: Celowo ucięła rękę piłą! Chciała dostać odszkodowanie!

Na drodze S12 w pobliżu Markuszowa kobieta zginęła tuż po tym, jak wysiadła z samochodu osobowego. Kobieta weszła wprost przed ciężarówkę.

Źródło: WP Wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *